Ruletė internete ir ne tik: faktai, kuriuos verta žinoti

Tie, kuriuos domina azartiniai žaidimai bei geras laisvo laiko praleidimas, įvairios emocijos ir nuotykiai, ko gero, jau nekartą girdėjo apie tai, kad ruletė yra vienas populiariausių pasirinkimų. Tačiau labai tikėtina, jog visi, žinantys šį faktą, nežino daugybės kitų, ypač įdomių ir svarbių faktų apie ruletę. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.

Kad ruletė internete buvo sukurta dėl to, jog būtų galima pažaisti šį populiarų žaidimą neiškeliant kojos iš savo namų, tai, ko gero, žinoma daugeliui. Tačiau tik nedidelė dalis yra girdėjusi apie tai, kad pats ruletės žaidimas buvo išrastas visiškai atsitiktinai. Jį išrado mokslininkas Blezas Paskalis. Tačiau tikrai ne todėl, kad būtų turėjęs tikslą sukurti smagų laisvalaikio žaidimą, o, todėl, kad norėjo sukurti amžinai judantį variklį. Akivaizdu, kad užsibrėžto tikslo tąkart Paskaliui taip ir nepavyko pasiekti, tačiau pastangos taip pat nenuėjo veltui – būtent dėlto dabar galime mėgautis puikiu ruletės žaidimu.

Daugeliui yra puikiai žinoma skaičių kombinacija 666, kuri turi nemažai bauginančių epitetų, įvardijama, kaip šėtono skaičius, velnio kombinacija ir t.t., ir galbūt dėlto labai dažnai sutinkama siaubo filmuose. Tačiau tik nedaugelis žino, kad ši kombinacija turi kai ką bendro ir su rulete. Pasirodo, jei sudėtume visus jos skaičius, tai, gautume, ne ką kitą, o būtent 666.

Dar vienas įdomus faktas yra tas, kad ruletės žaidimo laukas yra sudarytas iš 18 raudonų, 8 juodų ir 1 žalio laukelio, tačiau amerikietiškoje ruletėje yra net du žali laukeliai.

Ne paslaptis, kad būtent ruletės žaidimas yra vienas populiariausių ne tik mūsų šalyje, bet ir Monake, tačiau tik nedaugelis žino, būtent šios šalies gyventojams yra uždrausta žaisti šį žaidimą, nepaisant to, kad jį gali žaisti visi atvykusieji ir tai yra vienas pagrindinių šalies pajamų šaltinių.

Daugelis žmonių sako, kad įprasta ruletė ar ruletė internete yra vienas labiausiai dėmesio vertų pasirinkimų. Ir nieko keista, kodėl taip yra – tiek daug įdomybių slepiantis žaidimas iš tiesų gali dovanoti puikų laiką.