Blackjack primena svarbiausius dalykus

Pamatyti tiesą aplink save nemalonu, baisoka, skausminga, bet laukti po senovei visai nesuprantant, kaip ateitis valdo dabartį, – vadinasi likti beviltiškesnėje situacijoje.Blackjack gali reikšti didžiausius atradimus gyvenime.

Blackjack primena gyvenimą

Atsisakykime kontrolės. Liaukimės kontroliuoti kažką, kas mums nepavaldu, – savo partnerius ir jų gyvenimą. Nustokime jiems vadovauti, patarinėti, įtarinėti ir spręsti jų problemas. Leiskime jiems patiems pasiimti visiškas atsakomybes už savo veikimą, sunkumus, kažko pasekmes ir tuomet nors sprendžiant pasikliaujama tik savimi. Blackjack išvaduoja nuo tos baimės klysti, nustojama jaustis bejėgiu.

Nebūkime „gelbėtojais“ ar „motinomis“, kurios drąsina bei giria, pernelyg didžiuojasi ar jaučiasi atsakingomis, saugo nuo kitų skausmo. Mokykimės nieko nedaryti – gerbkime jį, dar leiskime pačiam kovoti už save.

Verta pradėti

Vieną dieną visiems ateina noras išbandyti kažką naujo.Tuo visada gali tapti net Blackjack. Dėl tokio pokyčio net galma supykti ir kaltinti visus, kad visiškai mums nerūpi, bet tokių jausmų pagrindas – didžiulė neviltis tapti atsakingiems už savo gyvenimus. Blackjack ne visada reiškia gerą pasirinkimą.

Mūsų didžiausia pagalba mylimiems žmonėms – jo rūpesčius primesti jam pačiam. Nelaukime, kol jis pradės keistis, nes galima to niekada ir nesulaukti. Pradėkime nuo savęs. Gyvenkime viltimi, kad kitądien viskas bus nebe taip pat, ir laukime, kol mylimasis norės to, patogiau, net keistis pačiai ir keisti savo gyvenimus. Tokiu būdu galima ir vėliau šalia suskilusios geldos likti. Tik Blackjack geba išmokyti to kantrumo.

Laiminga pabaiga

Mokykimės būti laimingesniais nepaisydami aplinkybių. Žvelkime į dabartį, bet ne gyvenkime svajonių pasaulyje. Mes verti laimės tokios, kokios norima – nereikia stengtis tapti geresnei. Būkime savimi! Moteris vertinga todėl, jog yra tokia, o ne dėl to, kad kažkam prireikė jos.

Paklauskite savęs: kam man tokie santykiai patinka? Gal su šiuo vyru galiu būti ta, kokia esu? Nebevaidindama, nebeįsiteikdama? Galbūt galiu jį matyti tokį, koks nėra, ir nesistengti jau pakeisti? Tais atvejais, kai santykiai iš prigimties yra destruktyvūs, verčiau juos nutraukti. Mylimą artimą mylėk kaip galima mylėti tik patį save. Vien pamilus save paprasčiau priimti tai, jog esi vertesnė kitų meilės. Įsileiskime meilę iš išorinių dalykų, net jei yra sunku, kai jau myli itin menkai. Tad dėkime pastangų kiek įmanoma, kad tokį pamatą sutvirtintume – pažinkime savo jausmus, troškimus, paisykime jų.

https://www.optibetkazino.lt/zaidimu-apzvalgos/