Bakara: ar šis žaidimas jums gerai pažįstamas?

Dauguma žmonių žino daug svarbių faktų apie pokerį, blackjack arba ruletę, tačiau ar tikrai galite pasigirti puikiomis žiniomis apie dar vieną azartinių žaidimų pasaulio pasirinkimą – Bakara? Jei ne, pats metas susipažinti su šiame tekste pateikiama informacija.

Kalbant apie žaidimus, vienu svarbiausių akcentų tampa jų atsiradimas, ne išimtis yra ir Bakara. Vis dėlto, susidomėjus šio žaidimo atsiradimu, matyti, kad tikslius duomenis apie tai pateikt laba sudėtinga, kadangi įvairūs šaltiniai pateikia skirtingą informaciją apie ištakas, tačiau aišku viena – šis žaidimas yra labai senas. Didžioj dalis tvirtina, kad jis buvo žaidžiamas dar 800 – 100 m. pr.m.e., ir priskiriamas senovės etruskams. Tačiau bene labiausiai intriguojantis faktas yra tas, kad kai kurie šaltiniai teigia, jog Bakara žaidimas galėjo kilti iš labai barbariško ritualo, kuris buvo skirtas tam, kad pavyktų išaiškinti konkrečios moters likimą. Pavyzdžiui, jeigu, metant devynių briaunų kauliuką, iškrisdavo 8 ar 9, tai moteris tapdavo žyne; jei iškrisdavo 7 ar 6, tai moteris galėdavo gyventi įprastą gyvenimą. Tačiau pats blogiausias scenarijus būdavo numatomas toms, kurioms iškrisdavo skaičius nuo 5 iki 1 – šios moterys būdavo paskandinamos jūroje.

https://kazinokaralius.com/azartiniai-zaidimai/bakara/

Tačiau tai ne viskas, ką galima pasakyti apie šio žaidimo ištakas – netrūksta ir istorinių šaltinių, kurie tvirtina, kad šio žaidimo pradininkas buvo Italijos gyventojas, FelixFalguiere, kuris lošdavo Taro kortomis. Taigi, teigiama, kad tarp Prancūzijos ir Italijos vykusio karo kariai sužinojo apie šį žaidimą ir jo idėją parsivežė namo į Prancūziją ir tokiu būdu gimė Bakara. Tačiau net ir tokie duomenys neleidžia tvirtinti, jogvisa tai yra tiesa – reikia akcentuoti, kad dar yra ir tokių šaltinių, kurie teigia, kad Bakara yra šiandien mums visiems puikiai pažįstamo Blackjack sudėtinė dalis. Tačiau, kad ir kaip būtų, reikia akcentuoti, kad Bakara iš tiesų buvo labai populiarus žaidimas Prancūzijoje ir vėliau pripažinimo sulaukė ir kitose šalyse. Tai – Anglija, Ispanijoje, Vokietijoje, o taip pat ir Austrijos – Vengrijos imperijoje. Bakara populiari ir mūsų dienomis skirtingose pasaulio šalyse.