Azartiniai žaidimai – ir laimė nebus pavėluota

Kiekvienas turi savo paslapčių. Dėl to visai nereikėtų gėdytis. Žmonės visada labiau renkasi tai, kas jau išbandyta. Tai visada gali būti ir azartiniai žaidimai, net jei tai ir visiškai naujas dalykas.

Geresnė diena

Dažniausiai žmonėms labai greitai praeis gyvenimo džiaugsmas! Darbai, kurie iš pradžių jaudulį kėlė, greitai virs nykiausia monotonija. Vedybinis gyvenimas, kuris prasidėjo laimingai, taps nuobodžia kasdienybe. Viltis ir troškimai, vesdavę į sėkmės viršūnes, numirs. Ką daryti tada, kai gyvenimo džiaugsmai išnyksta, palieka lyg tuščias dienas bei beprasmišką veiklą. Ką daryti žmonėms, kurie suvokia, kad gyvenimo jaudulys baigsis arba jau į pabaigą, visada reikia išsiaiškinti.

Azartiniai žaidimai turėtų praturtinti mintis ir bet kurio žmogaus kasdienybę. Kitaip ir būti negali, nes tokia ir yra jų tikroji paskirtis. Dauguma atsiduoda materialesniems dalykams, manydami, kad jeigu pritaupys daugiau lėšų, daugiau daiktų ar privilegijų bei visko daugiau, ankstesnis gyvenimo džiaugsmas sugrįš. Kiti linkę nerti į malonumų sūkurius, tikisi, jog tokiu būdu iš naujos pajaus gyvenimo jaudulį. Azartiniai žaidimai gali sugrąžinti į tą pradinį kitokį tašką.

Laimė įsivaizduoti

Visgi tokie žmonių gyvenimo pajutimai greitai atbunka, jie persisotina, tampa nebejautrūs, ciniškesni arba kur kas blogiau – pradeda graužti sąžinė. Kada pradedama jausti, jog elgiamasi blogai, netenkama ramybės. Ji yra nepasiduoti skatinantis veiksnys. Šis gebėjimas nesuklysti gali tapti didžiausia dovana kitiems ir net patiems sau. Džiaugsmas aplanko neplanuotai, tai lyg rašinys ar filmas, be numatyto turinio. Tuo jis ir yra nuostabus.

Azartiniai žaidimai turi vėl atvesti ten, iš kur ir buvo ateita. Visiška nesvarbu kokiais vardais iki tol viską vadinome. Tikroji laimė turi būti neplanuotas dalykas. Tik jis vienas yra smagiausias ir prasmingiausias. Kitokio ir neturėtume įsivaizduoti. Azartiniai žaidimai turi priartinti prie to, nuo ko iki tol buvo gerokai nutolta.

Azartiniai žaidimai neklaidina

Jeigu pavyko pasiekti gyvenimo sėkmę, nebūtinai reiškia, kad pasiekta sėkmės viršūnė, finišo tiesioji, galutinis tikslas. Sėkmė dažniausiai nebūna pastovi. Mes turime išmokti, kaip sutarti su sėkme, kai ją jau esame pasiekę, nors dažnokai tai būna sudėtingokas iššūkis, lyginant su kai kuriais kitais, kai susidurta kopiant į viršūnes. Sėkmė, kai nėra gyvenimo džiaugsmo kaip kvailių žaidimas, bet net dauguma didesnių išminčių tokią gyvenimo tiesą sužinos per vėlai.

http://kazinokaralius.com/